inholland university of applied sciences

Inholland University of Applied Sciences - Logo Inholland University of Applied Sciences

Inholland University of Applied Sciences ponúka štúdium rozmanitých odborov od inovácií a biznisu až po technológie a médiá na kampusoch vo väčších mestách Holandska: Amsterdam, Rotterdam, Haarlem, Delft a Hague. Spolupracuje taktiež so spoločnosťami a partnerskými inštitúciami v rámci celého Holandska, prostredníctvom ktorých majú študenti tejto univerzity možnosť získať praktické skúsenosti a robí taktiež výskum zameraný na profesionálnu prax. Cieľom modernej a vysoko profesionálnej výučby je vytvoriť efektívnu spoluprácu medzi študentmi a personálom univerzity.

Prečo práve Inholland?

• rozvíja trhovo orientované vzdelávanie v anglickom jazyku v multikultúrnom prostredí
  • predstavuje jednu z najväčších univerzít aplikovaných vied v Holandsku
  • nepriek tomu, že to je jedna z najväčších univerzít aplikovaných vied, dôraz je kladený na študenta ako jednotlivca
  • ponúka individuálnu výučbu, poradenstvo a medzinárodné výmenné programy
  • zapája sa do výskumu v šiestich centrách zaoberajúcich sa témami: Global City, Education and Learning, Quality of Life, Entrepreneurship, Business and Technology, Governance, Brand, Reputation and Design Management

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Maturita z anglického jazyka B2
  • IELTS 6.0 (skóre 6.0 z každej časti) v závislosti od odboru​

Študovať tu môžete tieto bakalárske programy:

• Aeronautical Engineering (Delft)
  • Business Innovation (Amsterdam-Diemen)
  • Applied Mathematics/Data Science (Amsterdam-Diemen)
  • Creative Business (The Hague, Haarlem)
  • Tourism Management (Amsterdam-Diemen)
  • Information Technology (Haarlem)

Prečítaj si blogy našich študentiek Martiny a Ráchel

Nina
International Media and Entertainment Management
Som veľmi spokojná. V porovnaní so slovenskými školami sa učíme veľa praktických vecí nie len teóriu. Navyše sú profesori všetci odborníci ktorý sa takejto práci reálne venujú/venovali.
Myslím si že dosť dobre. V prvom skúškovom období sa mi darilo, všetky predmety a práce som zvládla v rozmedzí 69 až 80%.
Priateľský, otvorený.
Vybavenie školy je skvelé. Za tých pár mesiacov som ani nestihla využiť všetko čo ponúka. Avšak knihy ktoré sme si museli kupovať boli dosť drahé.
Podujatia najmä počas prvých týždňov školy boli fajn na spoznanie sa s ostatnými študentmi. Teraz už toho toľko nie je a zoznámiť sa s novými ľuďmi sa stáva ťažšie. Haag ako mesto nie je práve vyhlásené za študentský život. Preto je dôležité sa dostať do dobrého kolektívu.
Ubytovanie som si našla za ešte pomerne dobrú cenu, cca 10 minut od školy a 15 min od centra. Všetko by bolo fajn. Problémy ale nastali pri komunikacii s prenajímateľom ktorý má problemy s angličtinou.
Ešte nie.
Rozhodne áno.